Petek, 21. 9. 2018: projekt smo danes zelo uspešno zaključili. Podelili smo priznanja, se razveselili novega šolskega kolesa in doživeli enkratne in zelo poučne predstavitve gasilcev PGD Gorje in Podhom, policijske enote Bled in reševalne postaje Bled. Iskrena hvala vsem, ki ste projekt Pešbus soustvarili, še posebej koordinatoricama, ge. Janji Geltar in ge. Maji Prešeren Kristan. Do naslednje izvedbe v letu 2019 pa vsem želimo varno pot v šolo. Ja, pa čim večkrat v šolo pridite peš ali s kolesom, …

Video in album slik

Sreda, 19. 9. 2018: danes smo izmerili čas hoje: Podhom-šola = 40 minut, Petač-šola = 15 minut, Pr´ Črnet-šola = 15 minut, Krnica AP-šola = 20 minut. Otroci vabljeni na vsakodnevni sprehod ob klepetu z vrstniki. Akcija se zaključi v petek, 21. 9. 2018 ob 8.10 pred šolo s podelitvijo nagrad vsem, ki so vseh pet dni hodili peš v šolo. Iskrena hvala našim upokojencem na čelu z go. Danielo Mandeljc za nesebično pomoč pri projektu PEŠBUS.

Projekt Pešbus se je danes, 17. 9. 2018 uspešno začel. Vsem udeležencem projekta želimo uspešno delo do petka, 21. 9. 2018, vsem udeležencem v prometu pa varno pot in uporabljajte čim več v tem tednu pridobljenega znanja.

Akcija bo potekala od 17. – 21. 9. 2018. Več si lahko preberete v nadaljevanju. Učenci so obvestila že prejeli.

PESBUS obvestilo     Prijava otroka in izjava za starše