Doživeti LM je pravi privilegij. 46 Gorjanskih tekačev je uživalo v čudovitem jesenskem vremenu. Ali bi si lahko sploh zaželeli boljšo kuliso? Današnji šolski teki LM so bili blizu idealni izvedbi. V imenu ekipe OŠ Gorje se iskreno zahvaljujemo g. Gojku Zalokarju in vsem organizatorjem tega kultnega dogodka. Kaj pa dosežki naših učen(k)cev? 29 tekač(ic)ev je nastopilo v netekmovalnih kategorijah od 1. do 5. razreda, nekateri so bili zelo v ospredju, Mina Repe pa celo prva na cilju. Ni kaj, super obeti za bodočnost … 17 tekač(ic)ev pa je tekmovalo “zares”, skoraj polovica (8) jih je bila razvrščena med 8. in 26. mestom. Ekipno nismo bili daleč za pokali … 4. mesto med 76 ekipami … Odlično, mar ne? Večina uvrščenih med prvo deseterico v vseh tekmovalnih kategorijah (6. – 9. r) so trenirani atleti. Noben “resen” slovenski atlet ne izpusti LM … Naši učen(ke)ci so se jim odlično “upirali”. Čestitke vsem za odlične nastope in vzorno disciplino. Hvala prisotnim staršem za podporo in spodbudo.

Rezultati     Video in album slik     Album slik na spletni strani Šport mladih

DSC01170

DSC01188

DSC01198

DSC01238

Bližajo se jesenske počitnice, kar pomeni, da se bliža 21. LM. Če atletiko imenujemo “kraljica” športov, je LM brez vsake dileme “kralj”. Zagotovo je to najboljše, največje, najbolj spektakularno, najbolje organizirano, naj, naj, naj … tekmovanje za šolske otroke v Sloveniji. Vsak LM je nekaj posebnega, prijetnega, zanimivega, nepozabnega … Seveda, prireditve ni brez množične ekipe Gorjancev. Najboljše vabilo na LM je našim učencem ponudila učiteljica, ga. Jerca Šolar, ki je na 43. Berlinskem maratonu odlično odtekla 42,195 km (prosim vse na OŠ Gorje, da se temu dosežku, pogumu in vztrajnosti globoko priklonimo!). Učitelj športa Nenad Pilipovič pa je pred leti učen(kam)cem OŠ Gorje obljubil, da bo maratonsko razdaljo na LM odtekel, ko se bo ekipa OŠ Gorje uvrstila na finale 12 najboljših OŠ v Sloveniji v ekipni atletiki. Učen(ke)ci, želimo, da na dogodku blestite tako v tekmovalnem smislu, kot tudi z odlično vzgojenostjo. Vsem želimo veliko uspeha in prijetnih doživetij.

Šolar Jerca - diploma maraton Berlin 24. - 25. 9. 2016

Razpis Promocijskega teka netekmovalnih kategorij od 1. do 5. razreda     Trasa prog 1. – 5. r     Razpis tekmovalnih kategorij od 6. do 9. razreda     Trasa proge 6. – 9. r     Soglasje     Vremenska napoved ARSO     Pregled prijav     Števec prijav    Prijava OŠ Gorje – zaradi naknadno prijavljenih ali odjavljenih učen(k)cev bodo spremembe     Facebook LM     Sodeluj v bogatem nagradnem žrebanju sponzorja LM, Volkswagna, žrebanje bo potekalo 21.11.2016

nadobudnežem

Arhiv rezultatov šolskih tekov     Rezultati na 20. LM 2015     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Posamične medalje po OŠ na vseh dosedanjih šolskih tekih LM     Ekipni pokali po OŠ na vseh dosedanjih šolskih tekih LM     Novica ob 20. LM 2015     Novica ob 19. LM 2014     Novica ob 18. LM 2013     Novica ob 16. LM 2011