04/574-51-30 solagorje@osgorje.si

Želja po novem čudežu naših fantov je ostala zgolj želja. Že po prvi tekmi v skupini A, OŠ Gorje : OŠ Škofja Loka 0 : 4 so se za naše fante zaprla vrata četrtfinala. Nasvete v slačilnici, da igrajo bolj zaprto, z okrepljeno obrambo, niso vzeli dovolj resno. Prevelika usmeritev v napad je bila velika taktična napaka. Močni nasprotniki, močnega gorenjskega tekmovanja, “darilo” z veseljem vzamejo. Gola nasprotnikov v 1. in 3. minuti zagotovo nista motivacijsko vzpodbudna za začetek tekme. Še dva v 8. in 9. minuti sta pomenila tudi končni izid srečanja. Nič ne pomaga odlična borba v drugem polčasu in izid tega dela tekme 0 : 0. Tudi ogrevanje pred tekmo fantje niso vzeli dovolj resno. “Šopirjenje” ekip že na ogrevanju vedno pripomore k psihološki zmagi nad nasprotnikom. Ni kaj, fantje so doživeli odlično lekcijo, ki je na treningu ni mogoče dobiti. Druga tekma je bila zaradi sistema tekmovanja tako bolj formalnost z le nekaj medobčinskega prestiža: OŠ Gorje : OŠ Bled 2 : 6. Bolje da se je poraz proti OŠ Bled zgodil v tej “nepomembni” tekmi v Kranju, kot pa v finalu ŠMP. Kljub vsemu, iskrene čestitke fantom za obe “zgodbi” na ŠMP in ŠGP.

Rezultati      Video: 1. tekma OŠ Gorje : OŠ Škofja Loka 0 : 4     2. tekma OŠ Gorje : OŠ dr. J. P. Bled 2 : 6

DSC01378

V četrtek, 22. 12. 2016, bo v športni dvorani na Planini v Kranju potekalo šolsko gorenjsko prvenstvo (ŠGP) v malem nogometu za starejše dečke. Odlična ekipa fantov, zmagovalci medobčinskega tekmovanja bodo tudi v Kranju “pisali” zgodovino OŠ Gorje. Upajmo, da se bodo fantje izkazali z dobro igro in vzornim športnim obnašanjem. Ali nas lahko še enkrat šokirajo in se uvrstijo v četrtfinale (prvi dve ekipi v Kranju)? Z izjemno borbenostjo, medsebojno pomočjo, ekipnim duhom, željo, vztrajnostjo, nepopustljivostjo je možna še ena “pravljica” … Gremooooo fantje!!!

Razpored tekem     Ekipa OŠ Gorje     Soglasje     Dosedanji rezultati ekip OŠ Gorje na ŠGP v ekipnih športih