Ja, Planica je slovenska kraljica! Otroci so prišli nazaj navdušeni, s kopico zanimivih vtisov, doživetij … Imeli so dvojno srečo, na žrebu (10 izmed 119 otrok od 6. do 9. razreda) in biti prisoten na svetovnem športnem spektaklu. Zanimivo, letos se je to zgodilo sploh prvič, niso naši zadnji otroci v Planici … Šesterico “pošljemo” še na ŠDP v smučarskih skokih … Res zanimivo, da je na tej prireditvi vse tekmovalne dni toliko odraslih slovenskih navdušencev … Le kako je to mogoče? Čudež? Ne, ne, iskrena hvala Zavarovalnici Triglav, da otrokom vsako leto, že mnoga desetletja, omogoča to čudovito doživetje!

Spektakla v smučarskih poletih, kvalifikacije in otroški dan v četrtek v legendarni Planici, se bo z Zavarovalnico Triglav udeležilo 10 učencev, srečnežev na žrebu med 119 otroki 6. – 9. razreda. Obnašajte se vzorno, bodite v ponos svojim staršem in OŠ Gorje ter uživajte na kultnem slovenskem dogodku! Ja, pa dobro se oblecite!!! Se priporočamo za kakšno sliko …

Potniki    Soglasje     Vremenska napoved ARSO     Spletne kamere Planica

Spomin na dogodek:  2022     2017