Na Pokljuki se je zbralo 699 hrabrih, pogumnih, vztrajnih in odlično oblečenih udeležencev. Mentorjem iskrene čestitke za hrabrost in pogum. Bravo, iskrene čestitke vsem. Vljudno vabljeni na 17. Šolski pokljuški maraton, 2. 2. 2013.

Poročilo
Prisotnost
Zahvala sodelavcem
Hvala Vam udeleženci

Album slik – avtor g. Pavel Zupan
Poročilo in ALBUM slik, avtor g. Niko Slana, na spletni strani Šport mladih

Video PM 2012
Video PM 2011 – z nekoliko zamude

Snežni dan Planica, 22. 1. 2012 – video – čestitke organizatorjem

27 NAJMNOINEJE_ONajmnožičnejše osnovne šole

29 TO_PA_BO_VESELO_V_OLI
Čokolado velikanko, težko kar 7 kg, podjetja Žito Gorenjka Lesce, je žreb namenil OŠ Staneta Žagarja Lipnica

INFORMACIJE PRED PRIREDITVIJO:

Vljudno vabljeni, dobrodošli na Pokljuki.

PRIREDITEV BO, jutri jo morda glede na vreme prilagodimo(skrajšamo)

Štartna lista

Cesta na Rudno Polje je normalno prevozna, padlo je nekaj snežink, snežni plug je ob 5.00 uspešno opravil svoje delo – zapisano 4. 2. 2012 ob 05.30.

S Cestnega podjetja Kranj, ki skrbi za prevoznost ceste na Rudno Polje so nam zagotovili, da bodo naredili vse za Vašo varno pot na Pokljuko:
V elektronskem sporočilu, 27.01.2012 10:35, je vodja oddelka g. Damijan Pestotnik napisal: Pozdravljeni, sporočam Vam, da se bomo trudili za nemoteno prevoznost ceste v času Vaše prireditve. Veliko uspeha pri organizaciji in izvedbi same prireditve! Damijan Pestotnik

14 dnevna vremenska napoved
Vremenska napoved ARSO

Trenutne temperature na Rudnem Polju
Spletna kamera Rudno Polje

Ne ustrašite se vremena, oblecite se po Eskimsko, način čebula in vse bo v redu. Lahko se boste pogreli v Vaših vozilih na bližnjem parkirišču, morda v Hotelu šport.

MOREBITNO ODPOVED PRIHODA MI SPOROČITE NA MAIL: nenad.pilipovic@guest.arnes.si ,V PETEK, 3. 2. 2012, NAJKASNEJE DO 14.00 (tako bomo naredili manj sendvičev).

Kako pridete do Rudnega Polja
Kako pridete do Šport hotela na Pokljuki

VABILO

Vabilo Zavoda za šport RS Planica in OŠ Gorje – navodila za šole – NOVOST, ZARADI DRUGE LOKACIJE SMUČIŠČA

Vabilo za goste

STANJE PRIJAV

Končno stanje prijav je 2321

ZEMLJEVIDI

Prireditveni prostor
Igre brez meja

Smučarski tek na 2 km
Smučarski tek na 5 km (2 x 2,5 km)
Smučarski tek na 10 km (4 x 2,5 km)

Pohod na tekaških smučeh na planino Javornik

Planinski pohod na planino Javornik
Planinski pohod na planino Uskovnica
Planinski pohod na planino Zajamniki

Alpsko smučanje na smučiščih OB ŠPORT HOTELU IN JELKI – poglej lokacijo, klikni Goreljek 103

Smučišči Jelka in Šport hotel

SMUČANJE JE, ZARADI POMANJKANJA SNEGA NA VIŠEVNIKU, PRESTAVLJENO NA SMUČIŠČE OB ŠPORT HOTELU IN OB DEPANDANSAH JELKA.
Na smučišču ob Šport hotelu so sidra, ob depandansah Jelka so krožniki, obe sta lahki družinski progi, primerni za šolarje. Smučišči imata še mini vlečnici za začetnike. Zaradi sobote lahko v okviru prireditve sprejmemo le 150 smučarjev, ki bi se razporedili na obe smučišči, nato se bo aplikacijska prijava za alpsko smučanje zaprla. Zaradi morebitne gneče v soboto, žal ne moremo postaviti smučarskih kolov in proge. Smučanje poteka v skupinah s svojimi učitelji, mentorji, starši in traja od 9.00 do 13.00. Smučarske karte šole plačajo na smučišču (info g. Vojko Kokalj, 051 662 164) ob Šport Hotelu s ČITLJIVO izpolnjeno naročilnico in naslovom: VOJKO KOKALJ S.P., SEBENJE 72, 4260 BLED, DŠ.: 22251880. Cena dopoldanske karte, od 9.00 do 13.00, za otroke je 7,00 eur, za učitelje, odrasle udeležence 10,00 eur. Na 12 otrok je ena učiteljska karta gratis. Z vozili se pripeljite do Šport hotela ali do smučišča Jelka, nato gredo vozila na Rudno Polje na parkirišče in ob 13.00 pridejo po vas. Alpski smučarji smučajo do 13.00, nato pridejo na prizorišče, gredo skozi cilj, kjer prejmejo sendvič, čaj in spominsko medaljo.

TEHNIČNA NAVODILA

Tehnična navodila – SPREMENJENO