V četrtek, 19. 4. 2018, smo prejeli priznanje za zmagovalni plakat miru, ki ga je naslikala naša učenka 7. razreda, Nina Mežek, pod mentorstvom Primoža Poklukarja. Poverjenica Lions kluba Bled, organizatorja mednarodnega natečaja Bodočnost miru, gospa Alenka Bole Vrabec, je v uvodu lepo predstavila Ninino delo. Rekla je, da so ocenjevalci iz slike začutili iskreno željo mlade umetnice, da bi otroci lahko skozi zgodovinski čas brezskrbno in razigrano tekali po mavrici. In tej ugotovitvi se pridružujemo tudi mi. Ponosni smo na zmago in na lepo sporočilo slike.
V kulturnem programu odprtja razstave v Galeriji Avla v Radovljici so sodelovali tudi naši učenci 5. razreda pod mentorstvom Saške Pogorevc. Zapeli so ob spremljavi violine in orffovih inštrumentov.
Čestitke Nini in mentorju Primožu ter učencem Klemenu, Luku, Nini, Janu, Jakobu, Aneju, Emi in Tinkari in učiteljici Saški.
Hvala vsem, da širite dober glas o naši šoli!