251 news_copy   V prostorih Ministrstva za izobraževanje, znanost, kulturo in šport v Ljubljani je bila v torek, 19. 6. 2012, svečana prireditev Zavoda za šport RS Planica ob zaključku šolskega leta 2011/12. Nagrajene so bile najboljše šole programa ŠOM (Šport otrok in mladine).

Morda celo glavna vloga na prireditvi, je pripadla številčni ekipi OŠ Gorje pod vodstvom ravnatelja g. Milana Rejca. Dve bronasti medalji na ISF SKI 2012, bronasta medalja ISF SKI 2010 in “bronasta” medalja “našega” Šolskega pokljuškega maratona na 48. Kongresu FIS v Južni Koreji so izjemno močni argumenti za zgornjo trditev. Več od vseh lovorik pa velja izjemna ekipa sodelavcev šolskih športnih projektov OŠ Gorje. Vsem še enkrat iskrena hvala za vso pomoč in podporo.

Novica in album slik – spletna stran Šport mladih

Seznam nagrajencev