Prvega septembra je v Osnovno šolo Gorje v spremstvu staršev vstopilo 27 prvošolcev. Pričakali sva jih razredničarki Marjana Ražen in Anja Peterman. Najprej jih je v imenu vseh učencev pozdravila predstavnica šolske skupnosti Pia Pečar. Drugošolci in tretješolci so prvošolce razveselili s prisrčnim kulturnim programom. Dobrodošlico jim je izrekla ravnateljica Mojca Brejc, nato jih je nagovoril tudi župan Peter Torkar. Razredničarki sva jim s kratko lutkovno igrico podali nekaj vzpodbudnih misli in zaželeli srečo na njihovi šolski poti. Sledila je pogostitev prvošolcev v jedilnici. Starši pa so v učilnici prisluhnili uvodnim informacijam razredničark o organizaciji pouka ter policistu o varnosti v prometu. Vse dobro v novem šolskem letu želimo!