Po zelo uspešnem lanskem premiernem vseslovenskem projektu “Šolar na smuči”, ko so naši petošolci brezplačno smučali v Kranjski Gori, je za nami že druga izvedba. Organizatorji so ponudbo razširili tudi na 4. razrede. 62 od 64 otrok 4. in 5. razredov je v najlepšem dnevu tedna, v četrtek 11. 2. 2016 v okviru športnega dne brezplačno smučalo na Voglu. Iskreno se zahvaljujemo g. Jožetu Borsetu, ki je brezplačno opremil nekatere učence z alpsko smučarsko opremo. Zelo so se izkazali tudi v podjetju smučišča Vogel, saj je vsak otrok dobil še eno brezplačno smučarsko vozovnico. Velika hvala in čestitamo za modro potezo pri pridobitvi bodočih gostov.

Končno poročilo Zavoda za šport RS Planica

Razpis projekta     Dopolnitev razpisa     Program športnega dne OŠ Gorje

Šolar na smuči 2016 - logo

Ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujemo tudi Infrastrukturi Bled d.o.o. in direktorju, g. Janezu Resmanu, ki je vsak(i)emu učen(ki)cu OŠ Gorje darovala smučarsko karto za smučišče Straža.