Deževno vreme je “pregnalo” nekatere prijavljene za šolsko prvenstvo OŠ Gorje v kolesarstvu. Kljub temu je bilo na startu 11 pogumnih nadobudnežev izmed 18 prijavljenih. Brez težav, padcev in poškodb so z veliko hitrostjo pridrveli v cilj. Morda pa je to za katerega izmed njih začetek vrhunske športne kariere v svetovnem merilu? Iskrene čestitke vsem, ki so tekmovali in se ne bojijo dežja in mokre ceste. Kolesarstvo je pač šport, ki poteka v naravi. Čestitke tudi organizatorjem, KK Gorje, predsedniku, g. Erminu Kosovelu, glavnemu trenerju, g. Marjanu Knafliču in vsem, ki se trudijo za kolesarstvo v Gorjah.

Rezultati      Video

DSC00223

Peter Poklukar - prvak OŠ Gorje 17. 9. 2016

DSC00271

DSC00279

DSC00282

DSC00288

V soboto, 17. 9. 2016 bo v organizaciji Kolesarskega kluba Gorje potekala 3. VN Občine Gorje v kolesarstvu. Pred tekmovanjem “profijev”, ki se prične ob 9.30 (vljudno vabljeni gledalci, navijači …) se bodo “udarili” učenci naše šole za šolske naslove med “amaterji” (9.00). Še je čas, da se prijavite učiteljem športa na šoli in se spopadete s progo in konkurenco. Start in cilj bo pred Občino Gorje, proga pa vodi do Poljšice in nazaj. Vljudno vabljeni!

Razpis VN Občine Gorje     Soglasje in navodila za tekmovanje “amaterjev”

plakat_VN_Obcine-_Gorje_2016