Na šolskem medobčinskem prvenstvu v posamični atletiki, ki je potekalo v sredo, 13. 5. 2015 na blejskem stadionu, je nastopila množica (56) nadobudnih gorjanskih “atletov”. V hudi konkurenci številnih atletov AK Bled in AK Radovljica, ki zastopajo izjemno močne lokalne šole, so se naši učen(ke)ci zelo pogumno in dobro borili, ter upoštevali taktična navodila. Kljub temu, da je tekmovanje medobčinsko, torej, šele prvo izmed treh tekmovalnih stopenj, vedno postreže z odlično atletiko in vrhunskimi dosežki. Mnogi od teh zadoščajo za uvrstitev celo na finalno tekmovanje med najboljših 20 oziroma 24 v državi. Naš primarni cilj je bil uvrstitev čim večjega števila naših učen(k)cev na področno, gorenjsko prvenstvo v Kranj, ki bo v petek, 29. 5. 2015. Med najboljših 20 oziroma 24 tekmoval(k)cev na gorenjskem se učen(ke)ci uvrstijo po rezultatih. Kaže na realno možnost, da presežemo naš dosedanji rekord, 22 udeležb. Čestitke vsem, ki ste si vzeli čas in odlično zastopali OŠ Gorje na tekmovanju.

Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju

Rezultati občinskih, medobčinskih in področnih atletskih tekmovanj za OŠ po Sloveniji

Dosedanji rezultati OŠ Gorje na šolskem GP v posamični atletiki

MP_ATLETIKA_2012_-_Rok_Kozamernik Atletika - kv norme - SDI SDEAtletika - kv norme - MDI MDE