S precejšnjo zamudo še rezultati skoka v višino … Se opravičujemo za zamudo.

Dekleta:  Višina     Fantje:  Višina

Za nami je naporen (vzdržljivostni) jesenski atletski del. Učen(ke)ci so se zelo potrudili pri urah Športa in množično dosegali uvrstitve na šolske atletske lestvice. Številke so zelo “zgovorne”, tokrat le 6 uvrstitev (8 tekmovalnih možnosti) med najboljših 50 z najvišjo uvrstitvijo 25. mesto … Po tem kriteriju ne najboljša “letina” … V 30 letih je vrh lestvic zelo izostren, priti na vrh je izjemno težko. Kdor je na teh lestvicah na vrhu, je na vrhu tudi na državnih šolskih športnih tekmovanjih. Ja, v preteklosti smo imeli na šoli mnoge odlične športnike, ki so krojili tudi slovenski šolski-športni vrh. Lestvice so že “osvežene” z novimi dosežki. Želimo Vam obilico ponosa pri pregledovanju statistike!

Šolski atletski rekordi

Dekleta:     Kros     300 m     1000 m     Cooperjev test