Nadobudni gorjanski “Tokići” so se hrabro spopadli z močnimi tekmeci, mnogi od teh so ali še trenirajo namizni tenis v NTK Ljubno. Za dober rezultat je zato potrebno imeti tudi nekaj sreče z žrebom in seveda ogromno namizno-teniške “kilometrine”. Mnogi naši ljubiteljski igralci te sreče danes niso imeli. Tekmovalni sistem v namiznem tenisu pa je izjemno krut, en poraz in “greš” domov. Najvišje je segel Luka Zupančič do 4. mesta. Čestitke vsem, ki so zastopali barve OŠ Gorje na tekmovanju. Učen(ke)ci, do naslednjega leta pa doma pridno nabirajte “kilometrino”.

Rezultati     Video     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju

DSC01444

DSC01488

Naša tradicionalna šolska športna “postaja” je medobčinsko šolsko prvenstvo v namiznem tenisu na OŠ F.S.F. Lesce. Osmerici Gorjanskih “Tokićev” želimo veliko uspeha.

Razpis     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju

Razis