Iz Bleda prihajajo zelo skope informacije:

Rezultati dečki

1. mesto: OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica
  2. mesto: OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled
  3. mesto: OŠ F. S. Finžgar Lesce
  4. mesto: OŠ Gorje

Upamo vsaj še na kakšno sliko in rezultate … Hvala fantom in trenerju, da so se dobro borili za barve OŠ Gorje.

Medobčinska košarka 5 x 5, pri kateri moraš imeti najmanj 10 igralcev … Joj, joj, le kako so razmišljali ustvarjalci tega formata tekmovanja!? So mar “mini” šole nezaželjene??? Nevarne velikankam? Nima smisla izgubljati besed … Ne pomaga prav nič … Po fantastični košarkarski zgodbi na ICG Daegu 2023 gre nova generacija v boj na najnižji stopnji ŠŠT. Kdo ve, kako nas prepričajo za kakšno svetovno zgodbo v prihodnosti? Fantje, ali se zavedate, da ste pod budnim očesom obeh “selektorjev”? Ni pomembno samo tehnično-taktično znanje, ampak morda še pomembneje, pravi pristop, želja, žar v očeh, ekipni duh, sodelovanje, fair-play … Iskrena hvala trenerju košarkarskega krožka na naši šoli, g. Vidu Frelihu in “Veseli košarki Radovljica“, da se trudi(jo) z vzgajanjem gorjanskih “Dončičev”. Gremo na juriš, Gorjanski Dončiči!!!

Razpis     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠMP v ekipnih športih     Spomin na pretekla tekmovanja:  2022