Križe pri Tržiču, čudovit, kičast jesenski dan … Iz novega prizorišča (sama ravnina, “šprinterska” proga, neugodno za nas, vajenih klancev?) se vračamo domov s skromnejšo bero najvišjih uvrstitev, kot so nas razvadile pretekle generacije. MAJER MATEVŽ 1. mesto in MAJER MAŠA, TOMAŽEVIČ MIRJAM 2. mesto so naši letošnji vrhunci. Pogrešali smo kopico medalj učencev razredne stopnje, kar se je v preteklosti redno dogajalo … Blestijo pa učen(ke)ci 9. razredov! Ob teh treh so odlični dosežki tudi 1 x 4. mesto, 2 x 5. mesto, 4 x 6. mesto, kar pa v tako izostreni in “našpičeni” konkurenci ne omogoča sanje po ekipnem pokalu (7. mesto med 13 šolami). Za pokal pač moraš imeti 8 uvrstitev med prve tri … Pa drugič … Tudi na drugih šolah si želijo … Čestitamo jim! Ja, poglejte na slikah, kdo nam je podeljeval pohvale … Naš gorjanski olimpijec, iz OI Peking 2022, Miha Ličef! Velika HVALA odličnim organizatorjem, z mamutko Mici na čelu, za šolsko športno pravljico in vsem našim tekačem za borbene nastope, športni odnos in vzorno obnašanje. Bliža se vrhunec jesenskih atletskih šolskih športnih tekmovanj, njegovo visočanstvo, Ljubljanski maraton (sobota, 22. 10. 2022) … Komaj čakamo … Vljudno vabljeni!

Rezultati     Video     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Medalje in pokali po šolah     Spomin na tekmovanja: 2021  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2011

Pred nami je, 13. “Mamutov” tek, prvič ne bo na Kokrici pri Kranju, ampak v Križah pri Tržiču. Ja, na Kokrico smo se zelo navezali … Komaj že čakamo, da se spet “udarimo”, tokrat, po lanskem tekmovanju “na daljavo (štoparico)”, spet dobra stara klasika, “mož na moža”. Zagotovo še pomembneje pa je, da se bomo spet družili z ostalimi “Gorenjci”! Verjamemo da motivov za odličen nastop tudi letos ne manjka. Od naših najboljših “krosistov” pričakujemo izjemno borbo z množico odličnih tekmovalcev iz drugih šol. V odlično vzgojenost naših tekmoval(k)cev sploh ne dvomimo. Obilo uspeha in veselja!

Ekipa OŠ Gorje     Štartna lista     Razpis     Urnik     Pravilnik tekmovanja     Prireditveni prostor     Zemljevid prog     Soglasje     Vremenska napoved ARSO     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju      Medalje in pokali po šolah    Spomin na tekmovanja: 2021  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2011