Izjemni organizatorji so si zaslužili tako prijetno jesensko vreme za jubilejni 10. “Mamutov tek”, … Tudi 1109 prijavljenih tekač(ic)ev je najboljša nagrada za njihov trud vsa ta leta. Dragi organizatorji, VELIKA, VELIKA hvala za vse športne pravljice, ki ste nam jih doslej darovali. In srečno v novo desetletje. OŠ Gorje bo vedno “zraven”, … Pohvale tudi 46 članom naše ekipe, borili so se odlično in pokazali tudi odlično vzgojenost. Otroci, HVALA! Kljub dejstvu, da so nas pretekle generacije zelo razvadile z izjemnimi dosežki, smo zelo ponosni na letošnje uvrstitve: obranili smo lansko 4. mesto v ekipni konkurenci (zmanjkala je točka ali eno mesto do bronastega pokala) in osvojili 1 x 1. mesto (Mina Repe), 3. x 2. mesto (Špela Repe, Tjaša Skubin, Ožbe Mulej) in 1 x 3. mesto (Živa Bijol). Naše največje pozitivno presenečenje pa so zagotovo učen(ke)ci 9. razredov z odličnimi nastopi. Še na eno dejstvo smo v Gorjah lahko ponosni, otroci so nabrali največ jurčkov in kostanja od vseh prisotnih šol. Nazaj k naravi, … Kmalu pa nas čaka še en “spektakel”, v soboto, 27. 10. 2018, Ljubljanski maraton. Vljudno vabljeni.

Rezultati     Video in album slik     Album slik organizatorjev     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Dosedanje medalje in pokali po šolah

Kako hitro gre čas, … Pred nami je jubilejni, že 10. “Mamutov” tek. Verjamemo da motivov za odličen nastop tudi letos ne manjka. Lansko 4. mesto ekipno je manj, kot smo si želeli. Cilji v športu pač morajo biti najvišji. Želimo si tudi disciplinsko vzorno udeležbo vseh 48 naših tekmoval(k)cev. Ja, učen(ke)ci, na tekmovanju predstavljate najprej sebe, pa tudi svoje starše, OŠ Gorje, svoj prelepi kraj Gorje … Odlični organizatorji nam bodo zagotovo ponovno pripravili izvrstno prireditev. Mamutka Mici nas s plesom vabi, da pridemo …

Ekipa OŠ Gorje     Razpis     Urnik     Zemljevid prog     Soglasje     Vremenska napoved ARSO     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Dosedanje medalje in pokali po šolah     Spomin na tekmovanja:  2017  2016  2015  2014  2013  2011