V četrtek, 7. 11. 2019, smo imeli na naši šoli prireditev ob prvem rojstnem dnevu projekta Skupnosti šol biosfernega območja JA.
Na prireditvi so nas pozdravili gospa ravnateljica Mojca Brejc, župan Občine Gorje gospod Peter Torkar, direktor TNP-ja mag. Janez Rakar in generalna sekretarka nacionalne komisije za Unesco gospa Marjutka Hafner. Predstavniki javnega zavoda TNP so učencem četrtih in petih razredov predstavili novo spletno platformo Triglavska zakladnica. Poučili so nas, kako bomo spomladi sestavili zemljo, listje in druge plasti v visoki gredi. Veselimo se tudi sajenja jagod oziroma drugih vrtnin v tej gredi. Nadzornik Žiga Marenk nam je opisal delo v naravi in nam postavil par vprašanj o divjih prašičih.
Na spodnjih povezavah so novice o naši prireditvi.