Predstavitev vrtca

RAVNATELJ – Milan Rejc 5729 470 milan.rejc@guest.arnes.si
POMOČNICA RAVNATELJA – Ivica Knaflič   5725 405 vrtec.gorje@guest.arnes.si
KNJIGOVODSTVO (plačila) – Jana Bilandžić 5745 133 jana.bobnar@guest.arnes.si
SVETOVALNA SLUŽBA (vpis otrok) – Barbara Zalokar 5729 477 barbara.zalokar@guest.arnes.si

Kratka predstavitev:

Stavba, v kateri se nahaja, je že častitljive starosti. Prav zaradi tega se utrip življenja in dogajanja v vrtcu prepleta s tradicijo in inovativnostjo. Manjši kraj pa nam omogoča tesno povezanost z njim.

V vrtcu se družijo otroci 1. in 2. starostnega obdobja. Naš vrtec pa je postal pretesen, saj v petih skupinah, kolikor je prostora v naši stavbi, niso našli prostora vsi otroci, ki so želeli obiskovati vrtec, nam je na pomoč priskočila osnovna šola in nam odstopila dve učilnici, v katerih smo uredili prijetni igralnici za naše najstarejše otroke. Trenutno naš vrtec obiskuje 117 otrok, zanje pa se trudi 14 odraslih oseb.

Enota v Zgornjih Gorjah je odprta od 5.30 do 16.00. ure, oddelka v OŠ Gorje pa od 7.00 do 15.00. ure.

Vrtec Gorje smo:

Oddelek Piščančki