Spoštovani starši, stari starši in skrbniki!

V ponedeljek, 6. oktobra 2014, ob 17. uri vas vabimo na predavanje dr. Aleksandra Zadela z naslovom DELOVNE NAVADE IN POMEN DOSLEDNOSTI.

Predavanje je v soorganizaciji Las-a občin Bled in Gorje.

Aleksander Zadel je je doktor psihologije, zaposlen kot direktor inštituta za osebni razvoj Corpus, Anima Ratio. Soustvaril je kadrovsko agencijo Competo. Uvrščamo ga med vrhunske psihologe v Sloveniji.

Dr. Aleksander Zadel nam bo govoril o tem, kaj je potrebno za razvoj delovnih navad pri otrocih oz. na kakšen način smo lahko prek vzgoje v podporo lastnemu otroku pri razvijanju osebne odgovornosti,

kdaj popustiti, kdaj se pogajati in kdaj vztrajati. To so vprašanja, ki se nam porajajo pri vzgojnem delu v šoli in doma.
Dela po načelih Teorije izbire in realitetne terapije in je mentor posameznikom, ki jim pomaga, da na podlagi lastnih potencialov in želja razvijejo suverene in avtonomne rešitve, s katerimi povečajo osebno zadovoljstvo in učinkovitost.