zadel aleksanderSpoštovani starši,stari starši, skrbniki,
v ponedeljek, 6. oktobra 2014, ob 17. uri vas vabimo v avlo OŠ Gorje na predavanje
dr. Aleksandra Zadela Delovne navade in pomen doslednosti.

Aleksander Zadel je doktor psihologije, zaposlen kot direktor Inštituta za osebni razvoj Corpus, Anima, Ratio. Soustanovil je kadrovsko agencijo Competo. Uvrščamo ga med vrhunske psihologe v Sloveniji.
Aleksander Zadel nam bo govoril o tem, kaj je potrebno za razvoj delovnih navad pri otrocih oziroma na kakšen način smo lahko prek vzgoje v podporo lastnemu otroku pri razvijanju osebne odgovornosti,
kdaj popustiti, kdaj se pogajati in kdaj vztrajati. To so vprašanja, ki se nam porajajo v pri vzgojnem delu v šoli in doma.

Dela po načelih Teorije izbire in realitetne terapije in je mentor posameznikom, ki jim pomaga, da na podlagi lastnih potencialov in želja razvijejo suverene in avtonomne rešitve, s katerimi povečajo osebno zadovoljstvo in učinkovitost.
Predavanje je podprla LAS občin Bled in Gorje.