V soboto 28. Marca je v telovadnici OŠ A. T. Linharta potekalo osnovnošolsko športno tekmovanje v ritmični gimnastiki za gorenjske osnovne šole, ki ga organizira športno društvo Gazela. Na tekmovanju je sodelovala tudi ekipa OŠ Gorje (deklice, ki vadijo ritmično gimnastiko na šoli). Na tekmovanju je sodelovalo 7 ekip iz 6 osnovnih šol oz. 45 tekmovalk.

IMG_0097            IMG_0102

Rezultati šolskega športnega tekmovanja v ritmični gimnastiki, ki ga organizira ŠD Gazela.

MLAJŠE UČENKE (učenke od 4. do 6. Razreda)

1. Mesto – OŠ A. T. Linharta, Radovljica    10,65 točk
  2. Mesto – OŠ Gorje                                  9,60 točk
  3. Mesto – PŠ Begunje                                    9,60 točk
  4. Mesto – OŠ prof. dr. J. Plemlja, Bled      5,95 točk

STAREJŠE UČENKE (učenke od 7. do 9. Razreda)

1. Mesto – OŠ F. S. Finžgarja, Lesce            11,75
  2. Mesto – OŠ A. T. Linharta, Radovljica    11,65
  3. Mesto – OŠ Šenčur                                      10,35

Prve tri najbolje uvrščene ekipe so se uvrstile v finale, ki bo v soboto 18. Aprila v telovadnici OŠ Dragomelj s pričetkom ob 10.30. Na tekmovanju bodo sodelovali najboljše ekipe iz gorenjskega, celjskega in ljubljanskega področja. Vljudno vabljeni na to tekmovanje.