Slikanje vrtecDragi starši!

Ker je bilo med poletjem kar nekaj izpisov iz vrtca in novih vpisov, vam nismo pošiljali obvestil, v kateri skupini bo vaš otrok. Do prvega septembra nas loči le nekaj dni, zato vam sporočamo, da razpored otrok po oddelkih visi na oglasni deski v vrtcu.

Otroci so razporejeni po starosti:

Vse informacije lahko dobite na telefonski številki: 04/572 54 05 ali na e-naslovu: vrtec.gorje@guest.arnes.si

V STAVBI ŠOLE

– otroci rojeni od avgusta 2008 do novembra 2009  – skupina VEVERICE (vzgojiteljica:Tatjana Bijol, pomočnica vzgojiteljice Alenka Sodja, spremljevalka  Lea Dobre)

– otroci rojeni od januarja 2010 do septembra 2010 – skupina PIKAPOLONICE ( vzgojiteljica Metka Vilman, pomočnica vzgojiteljice Barbara Peterman)

V STAVBI VRTCA

– otroci rojeni od novembra 2010 do junija 2011 – skupina MEDVEDKI ( vzgojiteljica Tatjana Skumavc, pomočnica vzgojiteljice Zdenka koblar)

– otroci rojeni od junija 2011 do januarja 2012 – skupina MUCKI (vzgojiteljica Mojca Koretič, pomočnica vzgojiteljice Eva Torkar Justin)

– otroci rojeni od februarja 2012 do oktobra 2012 – skupina ČEBELICE (vzgojiteljica Melita jan, pomočnica vzgojiteljice Eva Torkar Justin)

– otroci rojeni od maja 2012 do maja 2013 – skupina MIŠKE (vzgojiteljica Tatjana Rituper, pomočnica vzgojiteljice Maja Ratek)

– otroci rojeni od aprila 2013 do aprila  2014 – skupina PIŠČANČKI (vzgojiteljica Maja Repinc, pomočnica vzgojiteljice Sabina pretnar)