Spoštovani starši!
V začetku drugega tedna, predvidoma 6.6.2016, se bo začela obnova regionalne ceste z oznako RT-905/1095 (od križišča pri koritu v Spodnjih Gorjah v smeri Bledu – do odcepa poti za Jesenice). Za potrebe obvoza moramo sprostiti kategorizirano občinsko cesto z oznako LC 012201 – pod Višelnico, ki je bila v času šolskega prihoda in odhoda zaprta, odpreti za ves promet.
V tem tednu, naprošamo, da otroke obvestite, da naj bodo na poti v šolo in nazaj posebej pozorni, ker ne bodo sami na cesti in naj bodo previdni.

Po 13.6.2016 pa se bo začela obnova kategorizirane občinske ceste z oznako LC 012201  – pod Višelnico, kjer je sedaj vzpostavljena varna šolska pot. Takrat bo popolna zapora ceste veljala za ves promet (tudi za pešce) in vas naprošamo, da otroke usmerite po kategorizirani občinski cesti z oznako JP 513955 (del čebelarske poti) do pokopališča in od tam naprej do šole, tako kot so bili vajeni (po priloženi fotografiji v pripetem dokumentu).
Občina bo poskrbela za usmerjanje učencev po 13.6.2016, na križiščih v Spodnjih Gorjah – pri Mercatorju.
Uporaba nove šolske poti bo aktualna samo v zadnjih dveh tednih tega šolskega leta.

Hvala za razumevanje!
Lep pozdrav,