OBVESTILO O PRIČETKU POUKA
ZA UČENCE OD 2. DO 9. RAZREDA

Dragi učenci!

V šolskem letu 2017/2018 se bo pouk pričel v petek, 1. septembra.
Učenci se zberete pred šolo ob 8.10. Vaši razredniki vas bodo pričakali v šolski avli. Nato boste odšli v spremstvu razrednikov v učilnice.  Imeli bomo dve uri oddelčni skupnosti, nato pa pouk po urniku. V šolo prinesite pisalo in šolske copate. Malica bo že prvi šolski dan. Prvi šolski dan bo že organizirano podaljšano bivanje in tudi kosilo. Učenci se na kosilo prijavite na računalniškem terminalu v spodnji avli do začetka druge šolske ure.

Tudi v tem letu bo organiziran prevoz učencev s kombiji. Bodite pozorni na obvestila o voznih redih in postajališčih kombijev, ki bodo objavljeni na spletnih straneh šole in oglasni tabli šole.

Vse učence na naši šoli ob pričetku novega šolskega leta lepo pozdravljam v imenu vseh zaposlenih.

Želim, da bi si v novem šolskem nabrali veliko znanja in se v šoli dobro počutili.

Milan Rejc
RAVNATELJ