Učenci OŠ Gorje so fantastično pričeli šolsko leto 2013/2014 na državnih tekmovanjih. Najprej ekipa gasilcev, Jaka Borse, Miha Kolenc, Anže Krničar, z zmago na DP, nato kolesarji z dvema posamičnima, Andrej Šranc in Maruša Šmit in ekipno zmago na šolskem DP v kolesarski vožnji na poligonu v Tacnu in v soboto, 28. 9. 2013, še Anja Mandeljc z zmago na šolskem DP v gorskih tekih v Smledniku z rekordom proge 5′ 55″ (zmagal je tudi naš nekdanji učenec Miha Ličef med srednješolci). Tim Borse pa je z ekipo HK Žirovnica državni prvak v Inline hokeju.

Takega “atomskega” začetka pa še ni bilo… Bravo!!!

4. DP v gorskih tekih Smlednik, 28. 9. 2013

Anja Mandeljc državna šolska prvakinja v gorskem teku 28. 9. 2013

Novica na spletni strani Šport mladih
Album slik s spletne strani Šport mladih
Video ŠKL-Šport mladih

Iskrene čestitke ŠD Gorje in g. Janezu Petkošu

3. Tim Borse, državni prvak v Inline hokeju.

Tim Borse državni prvak v online hokeju september 2013

2. DP kolesarstvo Tacen, 25. 9. 2013 – rezultati
Novica na spletni strani Šport mladih
Album slik s spletne strani Šport mladih