V sredo, 26.5. smo ob 19. uri učenci, ki smo vključeni v Erasmus+ projekt organizirali kino na prostem. Že lansko leto smo začeli s pisanjem peticije za kino v Gorjanskem domu. Peticija je bila predstavljena učencem, učiteljem, gospe ravnateljici in gospodu županu. Kino smo zaradi vsem nam zanih ukrepov izvedli na prostem. S tem smo otvorili tudi našo novo šolsko učilnico na prostem Ogledali smo si mladinski film po našem izboru, pripravili prigrizke in pijačo.
Hvala g. Zorču, ki je prišel v imenu občine Gorje in nam prinesel pokovko, pomočnici ravnateljice Tatjani Pintar in našima mentoricama Jerci Šolar Rihtar in Vesni Leban ter Andreji Potočnik. Dogodka se je udeležilo veliko učencev tretje triade in preživeli smo res lep filmski večer.