Prelepo sončno soboto (7. 4. 2018) smo učenci predmetne stopnje, učitelji in drugi delavci šole namenili delu. Zavihali smo rokave in pošteno poprijeli za orodje vseh vrst. V petnajstih skupinah smo se lotili urejanja naše šolske hiše od zunaj in znotraj.

V prijetnem pomladnem vremenu smo obrezali drevesa, opleli gredice, postavili trampolin, pometli igrišče, uredili smuči in ostalo športno opremo. Notri pa počistili garderobne omarice, pritrdili velik mozaik na steno, predelali staro mizo v novo klop za dežurnega učenca, pobelili stopnišče, izdelali napise za vrata pisarn in šolski vrt, zakrpali halje in prišili 52 manjkajočih gumbov, reciklirali nerabne predmete v še uporabne, spekli kruh in naredili namaze. Vse to je sproti dokumentirala novinarska ekipa, ki nam je ob koncu dneva pokazala film.
Tam smo se šele dobro ovedli, kako zares delovna je bila naša delovna sobota!

Zdaj lahko iz prve roke lahko potrdimo, da več glav več ve, več rok pa več naredi. In da delo ne smrdi.

Hvala učiteljici Miji za organizacijo in dobro voljo! Tehniški dan Naredi in popravi sam bo vsekakor ostal tradicionalen.
Morda pa na naslednjega povabimo še starše😉