E-šola

Na šoli imamo razrede opremljene z računalnikom, projektorjem in interaktivno tablo. Preteklo šolsko leto 2013/14 pa smo zopet naredili korak naprej in kupili tablične računalnike, da bodo učenci lahko klasičnemu tiskanemu gradivu dodali novo dimenzijo. Poleg učbenikov in delovnih zvezkov lahko učenci med poukom dostopajo tudi do bogatih elektronskih gradiv. Elektronski učbenik lahko učenci uporabljajo z interaktivno tablo ali z računalnikom in projektorjem.

Trudimo se tudi urediti spletne učilnice pri nekaterih predmetih smo jih uporabljali že v preteklem šolskem letu. Nekatere e-učilnice pa bomo še uredili, vaši učitelji vas bodo o tem pravočasno obvestili, prav tako vam bodo pokazali, kako se spletne učilnice uporablja.

e sola1 e-sola2