Za nami je najmnožičnejše tekmovanje na medobčinskem nivoju. Komaj smo ga čakali … Tako kot vedno smo videli odlično atletiko, mnogi se bodo brez težav uvrstili na najvišjo stopnjo, državni finale. Tudi nekateri Gorjan(ke)ci se “spogledujejo” s finalom. Še prej pa bo potrebno odlično nastopiti v ponedeljek, 16. 5. na ŠGP v Kranju. Upamo, da se v Kranj uvrsti čim več Gorjan(k)cev. Po osvojenih medaljah (1 Z, 3 S, 5 B) nismo presegli naših rekordov po barvi medalj, presegli pa naše dolgoletno povprečje, ki je 7,07 medalje/šolsko leto. Spet se je pokazalo, kako težko je lokalnim šolam velikankam in atletskim klubom “izpuliti” medalje. Še zlasti zlate … Upamo, da se ob “medaljistih” naprej uvrstijo še naši ostali tekmovalci z odličnimi izidi … Je naš rekord, 22 uvrstitev iz leta 2019, ogrožen? Komaj čakamo rezultate … Čestitke vsem za odlične nastope in vzorno disciplino. Opazili smo tudi doslej nevideno na tem tekmovanju, veliko otrok je ostalo do konca tekmovanja in z iskrenim navdušenjem ploskalo prejemnikom medalj … Posledica “korona” pavze? Iskrene čestitke tudi ekipi organizatorjev tekmovanja iz OŠ Bled na čelu z g. Borutom Sirkom, da se že vrsto let trudijo z organizacijo. Letos jih je nagradilo tudi idealno vreme. Se sploh zavedamo kakšno vrhunsko prireditev imamo na lokalnem nivoju?

Rezultati     Video     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠMP v posamični atletiki     Uvrščeni na ŠGP v Kranj, 16. 5. 2022     Virtualna ekipa OŠ Gorje doslej     Najboljši atletski dosežki po točkah

Po “koronski” (prisilni) pavzi, smo že v pravem ritmu ŠŠT … Tekmovanja vseh stopenj se kar vrstijo … Na šolskem medobčinskem prvenstvu v posamični atletiki, ki bo potekalo na blejskem stadionu bo nastopila množica (50) nadobudnih gorjanskih “atletov”. V hudi konkurenci številnih atletov AK Bled in AK Radovljica, ki zastopajo izjemno močne lokalne šole, se bodo borili za čim več uvrstitev na ŠGP v Kranj (ponedeljek, 16. 5. 2022). Med najboljših 20 oziroma 24 tekmoval(k)cev na gorenjskem se učen(ke)ci uvrstijo PO REZULTATIH in NE po mestih. Želimo si preseči naš dosedanji rekord, 22 udeležb. Kljub temu, da je tekmovanje medobčinsko, torej, šele prvo izmed treh tekmovalnih stopenj, vedno postreže z odlično atletiko in vrhunskimi dosežki. Mnogi od teh zadoščajo za uvrstitev celo na finalno tekmovanje (ŠDP) med najboljših 20 oziroma 24 v državi. Vsem želimo veliko uspeha, dosežite osebne rekorde, ob tem pa ne pozabite na odlično vzgojenost.

Razpis     Soglasje     Tekmovalci OŠ Gorje, KONČNI SEZNAM (9. 5. 2022 OB 15.00)     Vremenska napoved ARSO     Rezultati občinskih, medobčinskih, področnih tekmovanj za OŠ po Slovenij – Timing Ljubljana     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠMP v posamični atletiki     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠGP v posamični atletiki     Uvrstitve do 10 mesta po letih     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠDP v posamični atletiki     Virtualna ekipa OŠ Gorje     Najboljši atletski dosežki po točkah     Šole z medaljami na ŠDP 2010     Odlična moška štafeta 4 x 100 m OŠ Gorje 2014/2015     Spomin na tekmovanje:  2019     2018     2017     2016     2015     2014