Iz Ljubljane smo navajeni odličnih šolskih-športnih novic, mar ne? Smo Vas preveč razvadili? Upamo, da smo in verjamemo, da Vas bomo še naprej … Dekliška ekipa, Živa Bijol, Maša Majer in Mirjam Tomaževič ter fantovska ekipa, Matevž Majer, Ožbej Repe in Nace Jelenc so spisali novo poglavje naše zgodovine s suverenima zmagama!!! Ja, tudi v Ljubljani smo okronali nove kralje in kraljice … V treh kategorijah dve Gorjanski zmagi (v mešani kategoriji pa naši najboljši športni prijatelji iz OŠ Blanca)!!! Nobena OŠ doslej ni dosegla dve zmagi na eni izvedbi Teka trojk!!! Na tabeli pokalov na vseh dosedanjih tekmovanjih smo “skočili” na 1. mesto!!! 4. mesto druga fantovske ekipe, Val Ambrožič, Kristjan Žvan in Tjaž Dolžan pa je nakazalo našo svetlo športno prihodnost … Čestitamo vsem!!! Ponosni smo tudi na “naše” nekdanje učen(ke)ce in krajane Gorij, ki množično tekmujejo v srednješolski in absolutni konkurenci. Skratka, privilegij je bilo doživeti čudovito športno dopoldne. Iskrena hvala ge. Bernardi Poklukar Novak za pomoč pri logistiki odhoda na tekmovanje in nekaterim prisotnim staršem za navijanje!

Rezultati OŠ, SŠ in absolutno (.pdf)     Video     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Šole s pokali na vseh dosedanjih Tekih trojk     Dosežki OŠ Gorje na ŠDP     Nosilci ekipnih pokalov na ŠDP

Komaj že čakamo, da spet doživimo šolski športni spektakel v Ljubljani, Tek trojk za OŠ … Hvala Občini Ljubljana in Timingu Ljubljana za vsakoletno darovanje športne pravljice za otroke. Upamo na odličen, športen in vzoren nastop učen(k)cev. Veliko sreče vsem.

Soglasje in prisotne ekipe OŠ Gorje     Vremenska napoved ARSO     Vremenska napoved ARSO – tekst     Prijavljene OŠ trojke     Trasa proge     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Šole s pokali na vseh dosedanjih Tekih trojk     Spomin na Tek trojk:  2022     2019     2018     2017     2016     2015     2014