Odlične novice ponovno, že četrto leto zapored, prihajajo iz fantastične prireditve v Ljubljani. Prva mešana ekipa, Ožbe Mulej, Jure Šoklič in Mina Repe je osvojila 1. mesto, prva dekliška ekipa, Zala Repe, Tjaša Skubin in Špela Repe 3. mesto in druga dekliška ekipa, Živa BijolAna Rogač in Anja Zalokar 4. mesto. Čestitamo!!! Ponosni smo tudi na “naše” nekdanje učen(ke)ce in krajane Gorij, ki množično tekmujejo v srednješolski in absolutni konkurenci (Miha Ličef 3.) … Skratka, spet smo doživeli čudovito športno dopoldne. V izjemno čast nam je bilo ponovno srečanje z našimi stalnimi športnimi konkurenti in prijatelji iz OŠ Blance in njihovim odličnim športnim pedagogom, g. Francijem Krajcem, ki so zapored nanizali “trojni trojček” ŠŠT: ekipna zmaga na Ljubljanskem maratonu 2018, vseekipna zmaga na ŠDP v krosu 2019 in še zmaga na teku trojk!!! Ja, za šolo s 110 učenci od 1. do 9. razreda dosežki vredni globokega priklona!!! Tako tudi naš dolgoletni trud za pravice malih šol in prilagojenost ekipnih tekmovanj le-tem dobiva strokovno potrditev, … Iskrena hvala ŠD Gorje (g. Grega Repe) za pomoč pri logistiki odhoda na tekmovanje in odlične tekmovalce, ki jih vzgajajo v smučarsko-tekaško biatlonski sekciji!

Rezultati OŠ, SŠ in absolutno     .pdf (dečki): 1. del  2. del     .pdf (deklice): 1. del  2. del     .pdf (mešane ekipe)     Video     Album slik organizatorjev     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Šole s pokali na vseh dosedanjih Tekih trojk

Leto je naokoli in spet se veselimo spektakularne prireditve v Ljubljani, Teka trojk za OŠ. Hvala Občini Ljubljana in Timingu Ljubljana (g. Gojko Zalokar) za vsakoletno darovanje športne pravljice za otroke. Nerazumljivo, tudi letos, kljub našim pripombam na Zavod za šport RS Planica, ni del šolskih športnih tekmovanj (ŠŠT)??? Še en udarec številčno majhnim šolam, saj ob le treh tekmovalcih, ki sestavljajo ekipo šole, Davidi včasih lahko premagajo tudi Goliate … Upamo na odličen, športen in vzoren nastop učen(k)cev. Veliko sreče vsem.

Soglasje in prijavljene ekipe OŠ Gorje     Vremenska napoved ARSO     Prijavljene OŠ trojke     Trasa proge     Rezultati v preteklosti     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Šole s pokali na vseh dosedanjih Tekih trojk     Spomin na Tek trojk:  2018     2017     2016     2015     2014