Dober dan,
včeraj smo kljub sneženju in mrazu doživeli odličen smučarski dan. Otroci so uživali, navdušili smo jih za smučanje. Dan smo zaključili zdravi, brez poškodb, zadovoljni in veseli. Tudi starši so nam izrekli pohvalo in izrazili željo, da se ta dan ohrani.

Hvala učiteljem smučanja, organizatorjem, partnerjem in seveda pokroviteljem.

Učenci OŠ Gorje in učiteljici, Jerca Šolar Rihtar ter Francka Jensterle

Vseslovenski projekt “Šolar na smuči” bo potekal že peto leto. 16 od 23 otrok 4. a razreda bo v sredo, 23. 1. 2019 v okviru športnega dne brezplačno smučalo na Krvavcu. Hvala vsem organizatorjem projekta. Iskreno pa se zahvaljujemo tudi g. Jožetu Borsetu, ki bo brezplačno opremil nekatere naše učence z alpsko smučarsko opremo. Vsem želimo prijetno in varno smuko.

Razpis projekta     Več o projektu na spletni strani Šport mladih     Program športnega dne OŠ Gorje     Spletne kamere na Krvavcu     Vremenska napoved ARSO     Spomin na izvedbe: 2018  2017  2016