V ponedeljek, 27. 11. 2017, je na OŠ Gorje potekalo medobčinsko šolsko prvenstvo v malem nogometu za starejše dečke. Videli smo kopico zanimivih akcij, lepih golov in dramatičnih trenutkov. Zmagala je OŠ Antona Tomaža Linharta iz Radovljice, ki kot zmagovalec potuje na gorenjsko šolsko prvenstvo. Ob tradicionalni odlični organizaciji turnirja in gostoljubnosti, naša ekipa žal ni ubranila lanske zmage na tem tekmovanju. Ja, zmagati ni enostavno. Naši fantje so se dobro upirali tekmecem (večina so klubske nogometne posadke), solidno so odigrali v obrambi, napad pa žal ni dosegel nobenega gola v štirih tekmah. Ob tem dejstvu je predzadnje, 4. mesto, celo presenetljiv dosežek, v zadnji tekmi proti OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica je bil v “igri” ob zmagi celo pokal za 3. mesto. Ja, v nogometu štejejo goli in ne siloviti streli v zrak ali mimo gola … Pohvale našim fantom za vzorno in športno obnašanje.

Rezultati     Video     Razpis      Dosedanji rezultati ekip OŠ Gorje     Turnir 2016     Turnir 2015     Turnir 2014