ZMAGA OŠ GORJE NA TURNIRJU!!! V ponedeljek, 26. 3. 2018 je na OŠ Gorje potekalo medobčinsko šolsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše dečke. Ob tradicionalni odlični organizaciji turnirja in gostoljubnosti, so fantje izjemno presenetili, dosegli tri zmage in remi ter zmagali na turnirju pred OŠ Radovljica in OŠ Bohinj (prva zmaga mlajših dečkov na tem tekmovanju, leta 2016 so zmagali starejši dečki). Odlično, neverjetno, sanjsko, bravooooooooooo fantje!!! Za češnjo na torti je poskrbel Vid Kikelj z naslovom najboljšega strelca turnirja s tremi goli (leta 2007 smo imeli na šolskem finalu štirih najboljših ekip v državi za dekleta tudi strelko turnirja Anito Kuhn s tremi goli). Prisotni smo uživali v odličnem in zanimivem nogometu, doseženih je bilo 27 golov na 10 tekmah (2,7 gola/tekmo). Odlično sta se izkazali tudi zapisnikarki Lia in Ema in rutinsko izpeljali delo tako kot vedno doslej. Vse je potekalo gladko in brez težav. Hvala tudi navijačem za podporo in vztrajnost do konca turnirja. Zmagovalna ekipa turnirja, OŠ Gorje, v kratkem potuje na šolsko gorenjsko prvenstvo. Še naprej navijajte za te odlične fante, ki so tudi kot Ekipa izjemni.

Rezultati     Video     Razpis     Dosedanji rezultati ekip OŠ Gorje     Spomin na ŠMP MDI 2017     Spomin na ŠMP MDI 2016     Spomin na ŠMP MDI 2014