Ja, nekaj nam več ni jasno … Ali je g. Robert Levstek samo odličen lokostrelski trener ali je tudi odličen rudar? Rudar!!!??? Ja, seveda, pozimi je s svojimi lokostrelci odkril zlati rudnik v Ajdovščini, sedaj pa srebrnega v Čentibi … Torej je oboje, se strinjate? Do sedaj je “narudaril” že kar 8 medalj na ŠDP (3 Z, 4 S, 1 B)!!! Na “kljunu slovenske kokoške” so vsi trije prisotni, Neja Marič (1. – 3. r.), Hema Marič (4. – 6. r.) in Zak Zelić Žemva (1. – 3. r.) osvojili SREBRO!!! Vsi trije skupaj so dosegli tudi doslej najvišjo ekipno uvrstitev na zunanjem tekmovanju, 11. mesto. Navdušuje tudi, da so na rezultatski listi tudi naši nekdanji učenci, sedaj dijaki, Manca Erlah, Janez Slivnik in Ožbej Černe! ISKRENE ČESTITKE vsem, ki ustvarjajo take odlične dosežke (tekmoval(ci)ke, trener, g. Robert Levstek, starši …)!!! Hvala g. Bojanu Mariču za prelepe slike!

Na tekmovanju bodo iz OŠ Gorje nastopili dve dekleti in fant (Teodora Peranović, ki se je uvrstila na ŠDP, bo žal odsotna …). Tekmovanje je na zanimivi lokaciji, na koncu kljuna “slovenske kokoške”, v Čentibi. Želimo (ja, tako so nas lokostrelci že razvadili …) si spet odličnih novic … Iskrena hvala trenerju, g. Robertu Levsteku, da se trudi z vzgajanjem gorjanskih “Robin Hood-ov” in staršem za logistiko odhoda na tekmovanje. Dajmo Gorjan(ke)ci!

Razpis     Informacije na spletni strani Lokostrelske zveze Slovenije (LZS)     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na šolskih državnih lokostrelskih tekmovanjih

Spomin na dosedanja tekmovanja:  Z(unanje) ŠGP 2022     N(otranje) ŠDP 2022     Z ŠGP 2020     Z ŠDP 2019     Z ŠGP 2019     N ŠDP 2019     N ŠGP 2019     Z ŠGP 2018     N ŠDP 2018     Z ŠDP 2017     Z ŠGP 2017     N ŠDP 2017     Z ŠDP 2016     Z ŠGP 2016     N ŠDP 2016     N ŠGP 2016     Z ŠDP 2015     Z ŠGP 2015     Z ŠGP 2014 in Z ŠDP 2014