Drag(e)i bral(ke)ci, se še spomnite kakšnih 14 dni nazaj, kako smo poslušali jamranje o mili zimi? Takrat nas je reševalo TD Gorje z letošnjo super novostjo, drsališčem. Sedaj pa nas je tudi narava zasula s pravim snegom. In kaj so storili v obeh 5-ih razredih? Ja, logično, izpeljali so ŠD na drsališču in na smučarsko tekaških progah … Prva letošnja skupina, ki je “aktivirala” našo šolsko smučarsko-tekaško opremo … Upamo, da sneg vztraja tudi po počitnicah. ISKRENA HVALA vsem, ki skrbite za smučarsko-tekaške proge in drsališče! Bomo še prišli … Zgledu 5. razredov bodo kmalu sledili učenci 6. – 9. razreda na ŠD v petek, 27. 1. 2023. JUUUHUUUHUUU, zima je tu! Zima je res “zakon”, mar ne otroci?