Vsem učen(kam)cem, ki ste v šolskem letu 2013/14 tekmoval(e)i na katerikoli stopnji šolskih športnih tekmovanj, se najiskreneje zahvaljujemo za Vaš trud in čas. Dosegl(e)i ste izjemne rezultate, boril(e)i ste se športno, v duhu fair playa in ponesl(e)i ime Osnovne šole Gorje v svet. Upamo na podobno (ali še boljšo – v športu je zmeraj možno še višje) bero rezultatov v šolskem letu 2014/15 in enako prijetno sodelovanje. Iskrena hvala ravnatelju, g. Milanu Rejcu, pomočnici ravnatelja, ge. Mojci Brejc, koleg(icam)om učitelj(icam)em, sodelav(kam)cem in staršem, ter vsem, ki so kakorkoli pripomogli, da so učen(ke)ci sodeloval(e)i na šolskih športnih tekmovanjih.

Vse šolske lestvice za obdobje 1993-2014 bodo do novega šolskega leta osvežene na spletni strani OŠ Gorje.

Učitelja Športa: Maja Prešeren Kristan in Nenad Pilipovič