Naša šola se je pridružila vseslovenski akciji ZPM Slovenije z naslovom “TOM potuje, otroke obiskuje.” Akcija je zasnovana tako, da med šolami potuje TOM nahrbtnik, v katerem je promocijski material, saj želimo, da se otroci naučijo, da je odgovor velikokrat pogovor.

Želimo, da učenci razmišljajo o tem, da se veliko težav reši s pogovorom in da ni tako velikih težav, da se ne bi mogli pogovarjati o njih.

Od 20. do 26. septembra TOM nahrbtnik gostuje na naši šoli.

TOM telefon je edinstveni program, ki že 31 let zagotavlja pomembno vez med svetovalci – prostovoljci in mladostniki, ki na poti odraščanja iščejo odgovore na svoja vprašanja ali življenjske stiske. TOM spodbuja k pogumu ter opolnomoči otroke in mladostnike pri iskanju rešitev. ODGOVOR JE POGOVOR.

Video nagovor dr. Alberta Mrgoleta. predsednika TOM Telefona si lahko pogledate na povezavi.

Nahrbtnik bomo predali  učencem Osnovne šole Antona Tomaža Linharta v Radovljici.