Tudi na naši šoli smo sprejeli nove prvošolce. 29 učencev je letos na novo vstopilo v našo šolo. Čeprav smo zaradi upoštevanja varovalnih ukrepov letos sprejem prvošolcev malo prilagodili, smo vsakega od njih zelo veseli med nami. Dobrodošlico so jim izrekli  predstavnik Šolske skupnosti učencev Jakob Rozman, g. župan Peter Torkar in ga. ravnateljica Mojca Brejc. Vsi trije so jih pozdravili ter njim in staršem namenili nekaj vzpodbudnih besed. Učenci drugega in tretjih razredov so pod mentorstvom razredničark pripravili zanje prisrčen kulturni program. Razredničarki Marjana Ražen in Valentina Žemva pa sva jim zaželeli vso srečo na njihovi šolski poti in vsakemu podarili rumeno rutico – zaščitni znak prvošolcev. Da jim bo opismenjevanje šlo lažje od rok, je Občina Gorje zanje namenila knjigo, ki jih bo popeljala v skrivnostni svet črk, za kar se  topo zahvaljujemo. Vsak učenec je dobil še maskoto serije LILIBI, da mu bo spodbuda pri učenju. Dragi prvošolci, veliko veselja, radovednosti, raziskovanja, ustvarjana, prijateljstva, novega znanja in uspehov vam želimo!