Tekme so bile zanimive, značilnost turnirja so bili zelo visoki porazi, padlo je rekordnih 55 golov na 11 tekmah (povprečje 5 na tekmo). So bili strelci tako izjemni ali so bile obrambe katastrofalne? Fair-play je bil brezhiben, tak kot mora biti zmeraj na otroških tekmah. Suvereno je zmagala ekipa OŠ F. S. F. Lesce, ki bo s tako kvaltetno igro trd oreh tudi na gorenjskem prvenstvu. Kaj pa domači, gorjanski fantje? Kot nosilci skupine A so na žrebu dobili kasnejša finalista. Kljub dobri igri in borbenosti žal iz te “skupine smrti” niso prišli do polfinala. Kljub razočaranju zaradi izpada iz boja za pokale, so v tekmi za 5. mesto strnili vrste in zmagali. Tudi zato zaslužijo čestitke. Naslednje leto je nova priložnost … Turnir smo uspešno izpeljali in prejeli obilico čestitk za organizacijo. Vse je potekalo gladko in brez težav. Odlično sta se izkazali tudi mladi in neizkušeni zapisnikarki ter si zagotovili delo še na bodočih turnirjih. Hvala tudi navijačem za primerno podporo in nekaterim čestitke za vztrajnost do konca turnirja.

Rezultati

DSC01830

Gorjanski fantje

DSC01849

Najboljše tri ekipe turnirja z leve: 2. OŠ Bohinj, 1. OŠ Lesce, 3. OŠ Radovljica

DSC01850

Zmagovalna ekipa OŠ Lesce

DSC01853

Najboljši strelec, Aleksander Malivojevič, OŠ Lesce, rekordnih 11 golov!!!

Bravo, bravo

V ponedeljek, 23. 11. 2015, bo na OŠ Gorje potekalo medobčinsko šolsko prvenstvo v malem nogometu za starejše dečke. Ob tradicionalni odlični organizaciji turnirja in gostoljubnosti upamo, da se bodo izvrstno izkazali tudi fantje, z dobro igro in vzornim športnim obnašanjem. Turnir bo potekal v šolski telovadnici od 14.00 do 18.00Vljudno vabljeni učitelji, starši, učenci, vsi delavci šole in vsi, ki uživajo v dobrem nogometu.

Razpis

Dosedanji rezultati ekip OŠ Gorje