Prava jesenska vremenska pravljica, množica tekač(ic)ev, izjemni organizatorji TSK Triglav Kranj in ŠZ Tržič, odličen tekaški nastop OŠ Gorje (ob vzorni disciplini) so glavne značilnosti današnjega šolskega GP v krosu. 3-krat 1. mesto (INA SEKNE, OŽBEJ REPE, MINA REPE), 2-krat 2. mesto (ŠPELA REPE, OŽBE MULEJ) in 3-krat 4. mesto (ŽIVA BIJOL, ALJAŽ ŠOKLIČ, MATEJ MANDELJC) v posamični konkurenci je zadoščalo tudi za izvrstno 2. mesto v ekipni konkurenci (šteje 8 najboljših dosežkov). Tako smo obranili lanski ekipni dosežek. Zmagali so prepričljivo (čestitamo!) naši zagrizeni konkurenti iz OŠ Bistrica Tržič s 6-imi zmagami in 3-mi drugimi mesti. Iskrene čestitke vsem našim tekač(icam)em, ki so nas na najlepši možni način povabili na Ljubljanski maraton, ki bo že čez dva dni. Vljudno vabljeni!

Rezultati

Gorenjski Glas, 27. 10. 2015, str. 15

Videoposnetek in album slik

Videoposnetek organizatorjev – odprtje     Teki 1. triade     Teki 2. triade     Teki 3. triade

Album slik organizatorjev

DSC01586

DSC01592

DSC01596

DSC01610

DSC01621

DSC01628

DSC01651

VSE OSTALO JE ENAKO – URNIK, EKIPA OŠ GORJE …

Leto je naokoli in spet z nestrpnostjo čakamo na “Mamutov” tek. Verjamemo da motivov za odličen nastop tudi letos ne manjka. Želimo si tudi disciplinsko vzorno udeležbo vseh naših tekmoval(k)cev. Ja, učen(ke)ci, na tekmovanju predstavljate najprej sebe, pa tudi svoje starše, OŠ Gorje, svoj prelepi kraj Gorje … Odlični organizatorji nam bodo zagotovo pripravili izvrstno prireditev.

Ekipa OŠ Gorje    Razpis     Pravilnik tekmovanja     Načrt proge in urnik     Soglasje     Vremenska napoved ARSO

DSC03166

Dosedanji dosežki OŠ Gorje na tem tekmovanju     Medalje po šolah na vseh dosedanjih krosih 2009-2014