DSC03166Odličen nastop ekipe OŠ Gorje na šolskem GP v krosu začinjen še z odlično disciplino in srebrnim ekipnim pokalom. Zmago v ekipni konkurenci smo po treh letih po titanskem boju predali našim “večnim” konkurentom iz OŠ Bistrica Tržič.

Tudi štiri posamične zmage (OŽBEJ REPE, ŽIVA BIJOL, MINA REPE, JOŠT MULEJ) dva druga (AJID MUMINOVIČ, OŽBE MULEJ) in tri tretja mesta (ŽIGA REPE, ALJAŽ ŠOKLIČ, REBEKA HUDOVERNIK) niso zadoščali za ekipno zmago. Po izjemnem boju so nas premagali naši dobri športni prijatelji iz OŠ Bistrica. Iskrene čestitke. Seveda čestitke tudi za vse naše tekmovalce, ki so blesteli na tekmovališču in z vzornim obnašanjem. Izjemno so se izkazali naši najmlajši in nas presenetili s kopico odličnih dosežkov. Zagotovo je to dobra napoved bližajoče se krone jesenskih šolskih športnih tekmovanj, Ljubljanskega maratona, ki bo v soboto, 25. 10. 2014.

Iskrene čestitke tudi izjemnim organizatorjem krosa, TSK Triglav Kranj za čudovito prireditev.

Rezultati

Album slik organizatorjev 1

Album slik organizatorjev 2

Album slik organizatorjev 3

Album slik organizatorjev 4

Videoposnetek GTV Kranj

Videoposnetek “naših” stopničk

Videoposnetek organizatorjev – 1 triada

Videoposnetek organizatorjev – 2 triada

Videoposnetek organizatorjev – 3 triada

DSC03117

DSC03135

DSC03142

DSC03164

DSC03154

Ekipa OŠ Gorje odhaja braniti ekipno zmago na šolskem GP v krosu, doseženo v zadnjih treh šolskih letih. Verjamemo, da motivov za odličen nastop tudi letos ne manjka. Predvsem pa bomo uživali v odlični prireditvi.

Dokončna ekipa OŠ Gorje, žal brez učen(k)cev 4. razreda

Razpis