Za nami je tudi spomladanski atletski del. Učen(ke)ci so se izjemno potrudili pri urah Športa in množično dosegali uvrstitve na šolske atletske lestvice. Po virusu končno spet “popolna” šolska atletska sezona … Letošnji dosežki niso tako v samem vrhu, kot lanski, na 4. mesto je uvrščena Ana Rogač v skoku v daljino in na 5. mesto Ajid Muminović v skoku v višino. Zanimivo, pri dekletih se v vortexu sploh nobeni ni uspelo uvrstiti na lestvico … V 29 letih je vrh lestvic zelo izostren, priti na vrh je izjemno težko. Kdor je na teh lestvicah na vrhu, je na vrhu tudi na državnih šolskih športnih tekmovanjih. Ja, v preteklosti smo imeli na šoli mnoge odlične športnike, ki so krojili tudi slovenski šolski-športni vrh, take imamo tudi sedaj! “Vse se da”. Lestvice so že “osvežene” z novimi dosežki. Želimo Vam obilico ponosa pri pregledovanju statistike!

Šolski atletski rekordi

Dekleta:     Višina     Krogla     Daljina     Vortex (Žogica)

Fantje:     Višina     Krogla     Daljina     Vortex (Žogica)