Šola v naravi

Učiteljica Francka nam vsak dan piše iz Izole.

Četrtek, 12.9.2013

Sredin večer smo preplesali in se zabavali z družabnimi igrami.
Današnje jutro je bilo sivo in hladno. Po zajtrku smo  spoznavali rastlinstvo Obsredozemskega sveta. Park v hotelskem naselju je lep in bogat. V tem času je zelo zelen, ko posije sonce, pa v njem zadiši.
Morje je prijetno toplo (24 stopinj C), sonce pa je je pregnalo sive oblake, zato smo odhiteli na obalo.
Veliko plavamo, se igramo v vodi in raziskujemo obalo. Iz dneva v dan postajamo boljši plavalci. Nabrali smo nekaj školjk in polžkov. Nekateri učenci so se učili potapljanja. Uh, kako je bilo veselo.
Večer bomo preživeli ob družabnih igrah.
Veselimo se jutrišnje vožnje z ladjo v Piran.
Lep morski pozdrav.

Sreda, 11. 9. 2013

Noč je minila mirno. Učenci so lepo zaspali in si odpočili po vznemirljivem dnevu.
Dopoldne se je sonce skrilo za oblake in privabilo dež.
Nas to ni motilo, saj smo imeli pouk v lepi predavalnici.
Domačim smo napisali pismo, prijateljem razglednice in obudili spomin na včerajšnji dan.
Kosilo je bilo okusno.
Po njem pa se nam bo prilegel krajši počitek ob driužabnih igrah in branju.
Sonce že kuka izza oblakov.
Popoldne bomo plavali v bazenu. Uh, bo zanimivo in lepo.
Prisrčen pozdrav vsem.

Torek, 10. 9. 2013

Srečno smo prispeli v Izolo. Ogledali smo si Postojnsko jamo, nad njo smo navdušeni. Tudi Predjamski grad je bil zanimiv. Plavali smo v morju, ki ima 24 stopinj. Lepo je.

Lep pozdrav vsem učenci 5. a in učitelji

Jutri v torek, 10. 9. 2013, bomo odšli v šolo v naravi. Obvestilo si lahko ogledate tukaj.