PETEK, 18. 11. 2016

Mirno smo se zbudili v sončno jutro. Pripravili so nam tradicionalni slovenski zajtrk, ki smo ga lepo nadgradili s petjem pesmi Čebelar. Učenci so pod vodstvom učiteljice Melite navdušili. Po zajtrku smo pospravili sobe in spakirali svoje stvari. Nadaljevali smo s športnimi igrami in doživetjem v gozdu z obiskom Avstrije. Verjamemo, da nas že nestrpno pričakujete. Tudi mi se že veselimo. V Gorjah nas pričakujte v dogovorjenem času, torej od 15.45 dalje. Juhu. Lep pozdrav od vseh Škorpijončkov!

ČETRTEK, 18. 11. 2016

17. 00 Popoldne smo preživeli v gozdu. Izdelovali smo umetnije v naravi. Bili smo zelo ustvarjalni. Ker pa je zunaj postalo mraz, smo se vrnili v dom, kjer nadaljujemo z delom. Po večerji bomo imeli animacijo. Verjamemo, da bo tudi današnja noč mirna, saj smo že precej utrujeni.

13. 20 Mirno smo prespali noč. Dopoldne smo se preizkusili v lokostrelstvu in jahanju. Sprva je bilo oblačno, nato pa nas je pozdravilo tudi sonce. Veselimo se že kosila in popoldanskih aktivnosti.

SREDA, 16. 11. 2016

21.10 Popoldne smo v okolici doma reševali naloge iz orientacije. Zvečer so nočno nebo prekrivali oblaki, zato smo zvezde spoznali s pomočjo aplikacije. Bilo je zelo zanimivo in poučno. Večer smo preživeli v toplem domu.

Sedaj se umivamo in pripravljamo na spanje. Po pravljici pa pride zaslužen počitek. Lahko noč s Koroške.

12.30 Srečno smo prispeli v dom Škorpijon. Vožnja je bila prijetna. Na počivališču smo si privoščili malico. Zelo smo se razveselili snega, ki obkroža naš dom. Razporedili smo se po sobah. Sedaj bomo pospravili svoje stvari v omare in si postlali postelje. Potem pa bomo imeli kosilo. Vsi smo dobre volje in vam pošiljamo velik, sončen in snežen pozdrav v Gorje.

Od 16. 11. do 18. 11. 2016 bomo tretješolci preživeli v šoli v naravi v CŠOD domu Škorpijon. V sredo, 16. 11. 2016, se bomo zbrali ob 8.20. Odhod avtobusa je ob 8. 30. Predviden povratek je v petek med 15. 45 – 16. 00.