Kljub velikemu številu tekmovanj, ki smo se jih doslej udeležili v okviru ŠŠT v 25 letih, se še najde kakšna novost, … Novo “prvenstveno smer so preplezali” (v alpinističnem žargonu) člani naše ekipe (tekmovanje je potekalo pod okriljem VZS na OŠ Franca Rozmana Staneta, kjer je v šolo hodil znameniti brkonja, športnik v smučarskem krosu, Filip Flisar – na spletni strani se s tem ponašajo, kaj pa mi v Gorjah?), ki je nastala po zaslugi vztrajnih Gabrijela Potočnika in Jerneja Žvana, ki trenirata veslanje v VK Bled. Fanta sta sestavila ekipo, opravila nekaj treningov na šolskem ergometru in učitelja celo šolsko leto “priganjala”. Odlično! Tako bi moralo biti vedno, da je pobuda s strani otrok, … Kljub predzadnjemu 22. mestu na tekmovanju, je ta Ekipa zmagovalna in za vzor vsem v motiviranosti, organiziranosti, želji, športnem odnosu, … Zato iskrene čestitke! Na tekmovanju pa se je pokazalo, da je za rezultatsko uspešno ekipo nujno imeti visoke in močne, z veliko surove moči. Tehnika veslanja je praktično nepomembna. Pomembno je zagotovo tudi to, koliko od osmerice članov ekipe aktivno trenira veslanje. Našo realnost za to tekmovanje v prihodnosti pa nakazujejo rezultati športnega kartona, kjer smo v višini zelo podpovprečni, torej nizke rasti, v kilaži pa nadpovprečni, torej zelo lahki. Kljub temu se ne bomo predali, … Iskrene čestitke in veliki HVALA organizatorjem za odlično izpeljavo ŠDP!

Rezultati     Video     Dosedanji dosežki OŠ Gorje na ŠDP     Razpis