Luka Kocjančič se je vpisal v zgodovino OŠ Gorje … Prvi šahist … In takoj odličen dosežek, 28. mesto! Pravi, da je na začetku spletnega boja zastavil napačno strategijo … Ja, šah je ena sama strategija. Dragi bralci, tukaj lahko vidite, kaj pomenijo izkušnje, tradicija konstantnega nastopanja na ŠŠT … Z leti vse to pridobiš in izgradiš. Iskrene čestitke Luku za odlične igre in vsem, ki ustvarjate šahovske dosežke!

Rezultati ŠDP     Dosedanji dosežki OŠ Gorje na ŠDP

Ja, dragi bralci, otroci ne bi bili otroci, če si ne bi kaj novega izmislili … Se strinjate? V 29 letih še nismo imeli šahista, ki bi nastopil na ŠDP v šahu … Šah poteka v okviru Šolskih športnih tekmovanj. Naš pionir na tem področju, ki bo za vedno zapisan v zgodovino OŠ Gorje, je Luka Kocjančič! Na področnem tekmovanju (ŠGP) je dosegel odlično 3. mesto, s čimer se je uvrstil na ŠDP! Tekmovanje ŠDP bo potekalo preko spleta. Želimo mu čimboljšo igro in čimveč zmag (matov).

Rezultati ŠGP     Dosedanji dosežki OŠ Gorje na ŠGP