Odlično 8. mesto (497 cm) Ane Rogač v skoku v daljino za SDE!!! ČESTITAMO!!!

Izjemna atletika … Kako izjemno je gorenjsko področno tekmovanje v Kranju si lahko pogledate v datoteki skrajno desno …

Rezultati (str. 34)     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠDP     Medalje po šolah in področjih

V Mariboru, kjer bo finalno (tekmovanje je stopenjsko: ŠMP – ŠGP – ŠDP) tekmovanje v atletiki, bo nastopila naša trenirana atletinja Ana Rogač v skoku v daljino v konkurenci starejših deklic. Običajno je za našo šolo to zadnje šolsko športno tekmovanje v šolskem letu in zagotovo krona sezone, velika nagrada in privilegij. Pogosto smo zraven, doslej z največ dvemi udeleženci, vedno pač ne. “Statistika” (glejte datoteko spodaj) spet potrjuje, kako izjemno je to tekmovanje, kar 116 slovenskih OŠ ima po enega predstavnika!? Že uvrstitev med 20 najboljših v državi je morda enakovreden dosežek zlatemu priznanju pri ostalih šolskih predmetih? Anin rezultat na ŠGP v Kranju (502 cm) pa obeta še kaj več, morda finale osmerice … Medalja? Vse je možno … Huda borba … Zagotovo bomo videli izjemno atletiko, saj nikoli ne manjkajo vsi najboljši slovenski atleti in športniki v drugih športih. Ana, srečno in na juriš!!!

Bilten in štartna lista    Udeleženci ŠDP po šolah     “Statistika”     ŠGP     ŠMP     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠDP     Virtualna ekipa OŠ Gorje doslej     Najboljši atletski dosežki po točkah     Spomin na to tekmovanje:  2019     2018     2017     2012