V pravih “sibirskih” pogojih, v mrazu in vetru, je potekal letošnji kultni začetek spomladanske šolske atletske sezone. Gorjan(ke)ci so se izkazali s hitrim tekom v netekmovalnih kategorijah od 1. do 4. razreda. Tudi nekateri starejši od 5. do 9. razreda so bili zelo hitri (Jošt Mulej 7., Klara Vindišar 13., Špela Repe 17., … v ekipnih konkurencah letniki 2006 7., letniki 2004 9., vseekipno 16.), ampak naslov “Brzovlak 2017” je osvojila Mina Repe, ki je po skoraj petih letih (zlato  MIHA LIČEF, Novo Mesto, 9. 5. 2012) pritekla novo medaljo bronastega leska. Osvojiti medaljo na tem tekmovanju pa je izjemen dosežek … Iskrene čestitke vsem, ki so se trudili za “barve” OŠ Gorje!

V Mariboru bo potekalo najmočnejše tekmovanje v krosu v državi, šolsko državno prvenstvo. Konkurenca bo zagotovo izjemno močna, saj bodo tekmovali vsi najboljši atleti iz države, ob njih pa še mnogi odlični športniki drugih športov. Seveda brez 45 učen(k)cev OŠ Gorje na tem kultnem dogodku ne gre. Upamo tudi na boljše dosežke kot lani. Vsem želimo veliko uspeha in prijetnih doživetij!

Navodila za športni dan za 7. razrede in ekipa OŠ Gorje – DOKONČNA RAZLIČICA      Soglasje za 1. – 6., 8., 9. razred     Bilten tekmovanja     Vremenska napoved ARSO     Vreme RTV SLO 1, torek 18. 4. 2017 ob 22.00     Dosedanji dosežki OŠ Gorje na ŠDP v krosu     Koliko je “vredna” medalja (2009)     Koliko je “vredna” medalja (2010)