“V tretje gre rado, …” pravi slovenski pregovor. Ja, v tretjem poizkusu nam je uspel prijeten športen dan v čudovitem jesenskem vremenu. Po slikah sodeč so pohodniki uživali v fantastični kulisi blejskega jezera in Straže. Tekači pa se vračajo domov s kopico odličnih posamičnih izidov (BIJOL ŽIVA, REPE MINA 1. mesto; DOLŽAN NECA, ŠMID JAN 2. mesto; OŠLAJ MARCEL MATIJA, REPE OŽBEJ, REPE ŠPELA 3. mesto; ŠMID MAŠA, OMEJC BOR, REPE ŽIGA, ŠMID PIA 4. mesto) in srebrnim ekipnim pokalom( BIJOL ŽIVA, REPE MINA, DOLŽAN NECA, ŠMID JAN, OŠLAJ MARCEL MATIJA, REPE OŽBEJ, REPE ŠPELA, ŠMID MAŠA, OMEJC BOR, REPE ŽIGA, ŠMID PIA)! Je lahko še kaj boljšega? Pa saj veste, v športu je vedno lahko več, … Ampak danes je čas za slavje, jutri je nov dan. Velika HVALA odličnim organizatorjem za šolsko športno pravljico in vsem našim tekačem za odlične nastope, športni odnos, obilico borbenosti, vzorno obnašanje in skrb za čistočo prelepe narave. Odlična napoved za bližajoči se vrhunec jesenskih atletskih šolskih športnih tekmovanj, njegovo visočanstvo, Ljubljanski maraton (sobota, 26. 10. 2019, prvi dan počitnic), … Vljudno vabljeni!

Rezultati     Video 1. del     Video 2. del     Album slik organizatorjev     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju     Medalje in pokali po šolah     Spomin na tekmovanja: 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2011

Učen(ke)ci bodo na športnem dnevu sodeloval(e)i na šolskem gorenjskem prvenstvu v krosu (sodelujejo tudi izbran(e)i učen(ke)ci od 1. do 5. razreda) na Kokrici pri Kranju in na pohodu Gorje-Bled-Straža-Bledec-Gorje. Od naših najboljših krosistov pričakujemo izjemno borbo z množico odličnih tekmovalcev iz drugih šol, pohodnikom pa želimo obilo užitkov na prelepih pohodnih točkah v neposredni bližini.

Navodilo za ŠD     Razpis ŠGP v krosu     Pravilnik tekmovanja     Vremenska napoved ARSO     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na tem tekmovanju      Medalje in pokali po šolah    Spomin na tekmovanja: 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2011